Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Jeśli:

a) jesteś konsumentem  

lub 

b) prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, a umowa, którą zawarłeś z nami dnia 1 stycznia 2021 r. lub po tej dacie jest bezpośrednio związana z Twoją działalnością gospodarczą, ale nie ma dla Ciebie charakteru zawodowego,  

co do zasady przysługuje Ci ustawowe prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: innevino@innevino.pl.

Od umowy możesz odstąpić w terminie 14 dni. Bieg czternastodniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się od dnia zawarcia umowy.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

W przypadku, gdy odstąpisz od umowy, a wcześniej zdecydowałeś się na wpłatę zaliczki na poczet przyszłej umowy sprzedaży, zawieranej w Punkcie, dokonaną przez Ciebie płatność zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Ci w odniesieniu do umowy o świadczenie usług, jeżeli wykonaliśmy w pełni usługę za Twoją wyraźną zgodą, a Ty zostałeś poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu przez nas świadczenia utracisz prawo odstąpienia od umowy.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie.

Reklamacje

Jeśli jesteś konsumentem, w przypadku ewentualnych reklamacji, prosimy o ich kierowanie na adres e-mail: innevino@innevino.pl

Rozpatrzenie reklamacji przez Usługodawcę nastąpi w terminie do 14 dni. 

Więcej informacji na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl